Клуб ораторської майстерності: Вперше у нашому клубі: дебати!

31 бер. 2013 р.

Вперше у нашому клубі: дебати!


Чи вмієте ви сперечатися? Долати суперника не силою голосу чи емоційним запалом, а чіткими аргументами та логічною їх вибудовою? Чи вмієте брати верх у дискусії так, щоб протилежна сторона не тікала нажахано з поля бою, обіцяючи собі більше ніколи не мати справу із цим брутальним неадертальцем, а навпаки приставала на вашу точку зору?
У четвер, 28 березня, гості та завсідники Клубу ораторської майстерності мали нагоду перевірити своє вміння переконувати, взявши участь у інтелектуальному змаганні - дебатах. Обравши тему "Переїзд і робота у сільській місцевості кращі за життя у місті", дві команди представляли свої аргументи на користь чи проти цього твердження і намагалися залучити на свій бік суворих та неупереджених суддів. У форматі дебатів кожен промовець має бути добре обізнаний із твердженнями не лише своєї команди, а й команди суперників. Тож ми не тільки натхненно говорили, а й уважно слухали, вишуковуючи найменші прогалини в обороні опонентів.
Цього разу перемогла команда "За", отже, їхні аргументи були переконливіші. А які твердження за чи проти переїзду навели б ви?

Немає коментарів:

Дописати коментар