Клуб ораторської майстерності: Про клуб

Про клубЩо таке «Тостмастерс»
«Тостмастерс» – це міжнародна мережа клубів, заснована у США в 1924 році, яка налічує близько 300 000 членів у 122 країнах світу. Це випробувана часом система розвитку розмовних та лідерських навичок. 

Чому саме «Тостмастерс»
За майже 90 років існування вироблено унікальну систему правил і процедур роботи самоосвітніх клубів, яка дає змогу навчатися нового, самовдосконалюватися, цікаво й корисно проводити час.

Що таке КОМА 
Клуб ораторської майстерності (КОМА) – перший україномовний клуб у мережі
«Тостмастерс», заснований 2012 року. У нас панує доброзичлива атмосфера, в якій кожен може розкрити свій талант промовця та організатора.

Як проходять засідання в КОМІ
У засіданні беруть участь 15-20 людей, а кожен із членів клубу ретельно готується до своєї ролі: промовця, голови засідання, знавця мови, майстра експромт-сесії тощо. Кожен обирає собі зручний темп для навчання, керуючись порадами з підручників та відгуками досвідчених ораторів.

Як приєднатися до клубу?
Відвідування для гостей завжди вільне (безкоштовне). Як гість Ви може спробувати свої сили у виконанні декількох ролей на засіданні, виголосити першу промову, виступити на експромт-сесії та отримати Ваш перший відгук. Для повноцінної участі потрібно стати членом клубу: сплатити членські внески за півроку та придбати підручники.

Сума членських внесків за 6 місяців: 1170 грн.
Разова сплата за реєстрацію та набір підручники 520 грн.

6 місяців — це 24 заняття, 1 заняття ≈ 50 грн.